Příspěvky

Usnesení „Koalice spolupracujících organizací“

16. 11. 2012 | | Rubrika: Aktuálně

ČLENSKÁ SCHŮZE OSŽ - POZVÁNKA

Vážení členové,

zveme vás na členskou schůzi OSŽ Děčín, která se koná

dne 16. listopadu 2012 od 15 hodin

v restauraci Ouplav v Děčíně 1.

Restauraci najdete v Děčíně 1 kousek od Kokosu  vedle brány do Zámecké sýpky, kde má sídlo vysokoškolská kolej ČVUT. Jinak také směrem od Zámeckého rybníka za hotelem Faust.

29. 10. 2012 | | Rubrika: Aktuálně

Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou v souvislosti s výkonem povolání zaměstnavateli

máte uzavřenu pojistku odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou v souvislosti s výkonem povolání zaměstnavateli ? Nekončí vám její platnost nebo snad už dokonce skončila ? Šetřete vlastní peníze a toto nezanedbejte.

29. 10. 2012 | | Rubrika: Aktuálně

Vzdělávací aktivity na 2. pololetí roku 2012

Na web vyla do sekce "Informace OSŽ" vložena nabídka na vzdělávací kurzy pro členy a funkcionáře OSŽ.

27. 9. 2012 | | Rubrika: Aktuálně

Vršovický zpravodaj - srpen 2012

Vyšel nový Vršovický zpravodaj nabitý informacemi - rozhovor s předsedou svazu Bc. Jaroslavem Pejšou a dále velice zajímavý rozhovor s kolegou z PV OSŽ SŽDC a. s. Pavlem Krhounkem, s kterým mám shodné názory na dění v PV OSŽ SŽDC a. s. a u SŽDC. Přeji hezké čtení a příjemný zbytek prázdnin.

Daniel Linc

9. 8. 2012 | | Rubrika: Aktuálně

Vyzkoušejte si atmosféru olympiády na Železničářských hrách 2012 !

Máme pro vás pozvánku na Železničářské hry 2012, které se budou konat 6.-7.9.2012 v Herlíkovicích - bližší informace naleznete v  odkazech na sportovní akce.

9. 8. 2012 | | Rubrika: Aktuálně

Nový zpravodaj z Vršovic

Vyšlo nové - červencové - číslo Vršovického zpravodaje. Cestu k němu naleznete v našich Odkazech.

12. 7. 2012 | | Rubrika: Aktuálně

Nové odkazy

Pro zájemce je v sekci "Odkazy" link na Vrššovický zpravodaj, který vydává a nyní i na web vyv칚uje ZV OSŽ žžst. Praha Vrššovice.

Dále je tu nově jeden spotovní odkaz - je  zařžazen mezi "Sportovní akce mimo Děčín" a jedná se o propozice celostátního bowlingového turnaje družžstev 7.8.2012 v Pardubicích.

5. 6. 2012 | | Rubrika: Aktuálně

Nová zpráva ze ZV - květen 2012

V rubrice Zprávy ZV najdete nejnovější zápis z jednání 22.5.2012

29. 5. 2012 | | Rubrika: Aktuálně

Pozvánka na členskou schůzi OSŽ Děčín

Vážení členové,

zveme vás na členskou schůzi OSŽ Děčín, která se koná dne 20. dubna 2012 v restauraci na Kocandě na Starém Městě v Děčíně.

15. 4. 2012 | | Rubrika: Aktuálně