Prohlášení ZV ZO OSŽ Děčín k zástupcům SOSaD

Základní organizace OSŽ ČD a.s. Železniční stanice Děčín

adresa: Tř. čs. mládeže 89/4, 405 02 Děčín

PROHLÁŠENÍ

My zástupci ZV ZO OSŽ Děčín si dovolujeme v zájmu zaměstnanců ČD a.s., svých členů i členů SOSaD požádat předsedu SOSaD pana ing.Duška a členy generální rady SOSaD o přehodnocení a změnu svého postoje ve věci nepodepsání kolektivní smlouvy pro rok 2011 u ČD a.s.

Neshledali jsme ve Vašich odůvodněních, které Vás vedly k opuštění kolektivního vyjednávání natolik závažný rozpor, aby Vás opravňoval nepodepsat kolektivní smlouvu pro rok 2011 a tím snížit životní úroveň několika tisícům zaměstnanců ČD a.s.

Opětovně na Vás apelujeme ohledně podpisu kolektivní smlouvy z Vaší strany. Své případné oprávněné požadavky lze řešit spolu s ostatními odborovými centrálami následným otevřením kolektivní smlouvy na základě společného postupu ku prospěchu zaměstnanců.

Děkujeme Vám za případný ústupek jménem všech zaměstnanců ČD as.

Za ZV OSŽ Děčín

Zastupující předseda Linc Daniel