Pojištění

Jako členům OSŽ vám můžeme nabídnout jednu z nejlepších pojistek "Odpovědnosti za škody způsobené zaměstnavateli", která pokryje rizika spojená s výkonem vašeho povolání. Je jen třeba správně zvolit pojistnou částku  a pojistku uzavřít ! Případné dotazy vám rádi zodpoví členové ZV OSŽ Děčín.

Ke konci každého roku na tuto pojistku členům přispíváme - jedná se o vánoční dar v hodnotě 500,- Kč. Pokud si zvolíte vyšší krytí a tedy dražší pojistku, hradíte jen rozdíl, který vznikne po odečtení hodnoty daru od zvolené výše pojistky.

Bližší informace, včetně doporučených pojistných částek, jsou vloženy ve Fotoalbu s názvem "Pojištění odpovědnosti"

V souvislosti s tím bychom našim členům také rádi připomněli, že pokud dojde k nějaké škodní události (mimořádné události), doporučujeme rozhodně nevypovídat a ihned volat krizovou linku. Také bez porady nic nepodepisujte, zejména ne protokoly o náhradě škody a uznání závazku !

KRIZOVÁ LINKA :  +420 602 262 544

.