Vyzkoušejte si atmosféru olympiády na Železničářských hrách 2012 !

9. 8. 2012

Dovolujeme si pozvat Vás a také Vaše členy na naprosto unikátní Železničářské hry 2012, které pořádáme spolu se společností SNOWHILL v Herlíkovicích v Krkonoších. Můžete se těšit na sjezdy na horských koloběžkách z vrcholu hory Žalý, připravili jsme soutěže na stejnojmenné rozhledně, v údolí řeky Labe a v areálu, který sousedí s lanovkou. Máme pro Vás více než deset soutěžních disciplín, při kterých neprojevíte pouze svůj fyzický potenciál, ale také kreativitu a chuť soutěžit.

Pro přihlášené je k dispozici v případě zájmu doprava autobusem až na místo z rychlíkové stanice Stará Paka, na stejné místo Vás druhý den dopravíme zpět.

Podrobnosti najdete v přiloženém letáku. Ubytování i strava jsou samozřejmě zajištěny.

Těšíme se na Vás .

Libor Šimůnek OSŽ Mladá Boleslav - 603212851