Příspěvky

Konference v Praze dne 26.4.2012

prosím věnujte pozornost pozvánce na konferenci pro zaměstnance SŽDC, kterou pořádá ZO Kolín. Koná se 26.4.2012 od 10 hodin v Praze na hlavním nádraží. Diskutovat se bude o zprávě SZÚ + pokynu GŘ č.4/2012., což si myslím, že je pro Děčín velice aktuální.

Dále bych vás chtěl informovat, že pozvání na členskou schůzi ZO OSŽ Děčín, která se bude konat 20.4.2012 v restauraci na Kocandě, přijal pan předseda Pejša, Radek Nekola a dále předseda PV SŽDC p. Hradílek. Vyzývám Vás proto k účasti. Připravte si prosím dotazy na představitele OSŽ, témat je dost - např. propad mezd, KS, KOP.

15. 4. 2012 | | Rubrika: Aktuálně | Komentářů: 0

Nová zpráva ze ZV

V rubrice Zpráva ZV najdete nejnovější zápis z jednání 5.4.2012

15. 4. 2012 | | Rubrika: Aktuálně

Nový článek v sekci "Sportovní akce mimo děčín"

Naleznete ZDE propozice soutěží pořádaných OSŽ - tentokrát střelba v Kolíně a Hradci Králové, volejbal v Ústí nad Labem a rybaření v Hradci Králové.

!!! HLEDÁME RYBÁŘE V ŘADÁCH ČLENŮ OSŽ !!!

Prosíme zejména všechny rybáře, aby tomuto věnovali svou pozornost - soutěž má totiž v tomto roce premiéru a je velká šance postoupit z ní na mezinárodní USIC, který se koná letos v Anglii. Pročtěte si tedy propozice a třeba právě vám se to podaří !

22. 3. 2012 | | Rubrika: Aktuálně

Nová zpráva ZV

Nejnovější zprávu závodního výboru - tentokrát z mimořádného jednání, které proběhlo 12.3.2012, najdete v sekci "Zprávy ZV"

21. 3. 2012 | | Rubrika: Aktuálně

dovoluji si vás informovat o tom, že ke dni 24.2.2012 ze zdravotních a osobních důvodů ukončuji svou činnost v PV ČD Cargo při PJ Ústí nad Labem a také rezignuji na funkci místopředsedy ZV OSŽ Děčín. Nadále se však budu aktivně podílet na činnosti odborů a pomáhat ZV OSŽ Děčín.

S pozdravem Pavel Šifalda

24. 2. 2012 | | Rubrika: Aktuálně | Komentářů: 0

Obvodní turnaj ve stolním tenise v březnu v Děčíně

Zveme vás na obvodní turnaj ve stolním tenise, který proběhne v Děčíně v hale SKST za hlavním nádražím 10. března 2012. Více o podmínkách účasti v propozicích v sekci "Sportovní akce v Děčíně"

15. 2. 2012 | | Rubrika: Aktuálně

Nabídka dovolené v Řecku - Leptokarie, apartmánový dům ORION

Nabídka letní rekreace pouze pro členy OSŽ a jejich rodinné příslušníky za výhodné ceny v Řecku, Olympská riviera, Leptokarie - apartmánový dům ORION.

6. 2. 2012 | | Rubrika: Aktuálně

Informace pro členy

Na ústředním stavědle na hl.n. v Děčíně si můžete vyzvednout potvrzení o výši zaplaceného členského příspěvku OSŽ  za rok 2011 (přikládá se k daňovému přiznání pro snížení základu daně).

M. Lebeda, hospodář

3. 1. 2012 | | Rubrika: Aktuálně

!!! DŮLEŽITÉ !!!

Kolektivní smlouva ČD Cargo a.s. podepsána

Dnes t.j. 29.12. 2011, byla v odpoledních hodinách podepsána podniková kolektivní smlouva společnosti ČD Cargo, a.s. pro rok 2012. Bylo tím završeno několika týdenní kolektivní vyjednávání. Účinnost kolektivní smlouvy byla dohodnuta od 1.1. 2012. Byl sjednán nárůst tarifních mezd ve výši 2,4 %. Všechny benefity pro zaměstnance společnosti ČD Cargo,a.s., z roku 2011 se podařilo zachovat.

Za KV Nekola Radek

30. 12. 2011 | | Rubrika: Aktuálně

Další informace k režijním průkazům

Tentokrát od pana Ing. Jana Kubrichta